Про нас

Наш магазин BEZGLUTENU.COM.UA спеціалізується на реалізації продуктів харчування, що не містять глютен.

Ми продаємо лише ті товари, яким самі довіряємо - ми на власному досвіді знаємо, як це жити і харчуватися страждаючи на непереносимість глютену (в нашому випадку це целіакія). Більшість представлених товарів ми самі постійно вживаємо, тому для нас важливо, щоб ці товари були не тільки безпечні, а й смачні.  

Окрім того:

  • всі наші товари є сертифікованими та містять відповідні позначення (про відсутність глютену) на упаковці;
  • всі наші продукти завозяться в Україну офіційно, що гарантує дотримання виробником всіх вимог вітчизняного законодавста, зокрема щодо виробництва, зберігання, транспортування та маркування товарів, які не містять глютен;
  • ми пропонуємо широкий вибір товарів від всесвітньо відомих та надійних вітчизняних виробників;
  • ми гарантуємо швидку відправку Вашого замовлення;
  • ціни в нашому магазині завжди є максимально приємними для покупців.

Ми постійно розширюємо асортимент товарів та додаємо нові позиції, щоб максимально задовольнити потреби та бажання наших клієнтів. 

Ми не просто продаємо товари без глютену - ми докладаємо максимальних зусиль, щоб кожна людина з непереносимістю глютену (будь то целіакія, алергія чи інше) могла відчувати мінімум обмежень в харчуванні та задовольнити максимум смакових побажань та харчових потреб.

 

* Діяльність сдійснює ФОП Павловська О.О. IHH 3353101960, Юр. адреса: Україна, 79012, Львівська обл., місто Львів, вул.Скрипника М., будинок 2.

** Платник Єдиного податку, НЕ є платником ПДВ.